Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cannonbolt/Wildvine/Echo Echo

13. 2. 2015

Rasa - Arburian Pelarota 
Domovská planeta - Arburia 
České jméno - Kanoňák 

Vzhled:

Cannonbolt vypadá jako obří tlustý a docela nízký brouk. Dokáže se stočit do dělové koule, díky čemuž má taky své jméno Cannonbolt. Má na těle žluté kruhy, kvůli kterým má po stočení do koule žlutou barvu. 

Cannonbolt už nepatří mezi mimozemšťany, kteří byli v Omnitrixu už od začátku, ale až po nějaké době byl odemknut. Jako jeden z mála Benových mimozemšťanů z původní série má i svou Ultimate formu.

Rasa - Florauna
Domovská planeta - Flors Verdance, Xenon
České jméno - Révoun

Wildvine je rostlinný druh mimozemšťana. Vypadá jako svazek několika rév. Na zádech má semena, které když si utrhne a hodí na zem, vyrostou z nich semena.

Je jedním z Benových mimozemšťanů, kteří nebyli v Omnitrixu už od začátku, ale po nějakém čase se odemkl. Dokáže slyšet, co říkají rostliny, díky tomu, že on sám je taky rostlinou.

Rasa - Sonorosian
Domovská planeta - Sonorosia
České jméno - Echo Echo

VzhEcho Echo je velký nanejvýš tak půl metru. Je stvořený ze silikonu. Má bílé tělo, poměrně velkou hlavu s dvěma velkýma očima a ústy, ze které mu v místě uší trčí něco jako sluchátka. Na obou nohách má něco, co vypadá jako maličký reproduktor a na obou rukách zelený kroužek. Svůj znak Omnitrixu / Ultimatrixu nosí na hrudi. V sérii Ben 10: Omniverse ho nosí na čele.

Patří mezi mimozemšťany, kteří byli v Omnitrixu v sérii Alien Force. Když mluví, tak hláskuje. Dokáže se rozmnožit podobně jako Ditto a především vyvinout velmi hlasitý a pro uši strašně nesnesitelný zvuk. Má svoji Ultimate formu, která má mnohem schopnosti se zvukem mnohem silnější.led: