Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diamondhead/Wildmutt

13. 2. 2015

Rasa - Petrosapien (Pretosapiens)
Domovská planeta - Petropia-Skalnatý svět pokrytý krystaly nerostů
České jméno - Diamantovec

Nadání:

Jeho tělo je tvrdší než diamand,je odolný vůči jakýmkoli světelných a paprskovým zbraním.

Slabosti:Lze ho rozbit za pomocí silného zvukového vlnění.

Vzhled:

Z těla mu trčí krystaly ostré jako břitvy.

Diamondhead je stvořen z extrémně tvrdých světle zelených diamantů. Dokáže proměnit své ruce v ostří, nebo z nich střílet diamanty, ze kterých je stvořený.

Diamondhead je jedna z dalších Benových původních podob, které se vyskytovali již v původní sérii. Diamondheada moc nepoužívá, ale používá ho častěji, než například Grey Matter.

Diamondhead Ben se mění v Diamondhead ve chvílích,kdy potřebuje maximální ochranu před hrubým útokem.Tento mimožemšťan si dokáže prosekat cestu téměř jakým koli materiálem.Z těla dokáže střílet úlomky krystalů a končetiny o které v boji přijde,mu dorůstají.

Rasa - Vulpimancer
Domovská planeta - Vulpi (Vupin)-Temná planeta s jedovatým ovduším
České jméno - Vořech

Slabosti:

Nevidí a nemůže mluvit,je citlivý na hlasité zvuky a silné pachy.

Vzhled:

Slepé zvíře s mocnými opičími pozemí.

Nadání:

Krvelačný a rychlý se silnš vyvinutým čichem,sluchem a chutí.

Vzhled:

Wildmutt vypadá jako velký pes. Nemá žádné oči, ale na krku má něco jako blány, kterými se dívá. Z tlamy mu trčí ostré zuby a nedokáže mluvit, jen vydávat zvuky. Ze hřbetu, bradu a předních nohou mu trčí šupiny. Svůj znak Omnitrixu nosí na rameni přední levé nohy.

Wildmutt je další z původních Benových mimozemských podob a taky jeho jediný mimozemšťan, který nedokáže mluvit. Má neuvěřitelně vyvinutý čich a sluch.

Wildmutt potřebuje-li být Ben rychlý a hrubý,je Wildmutt tou pravou volbou.Je křížencem mezi lvem a gorilou,na hřbětě má špičaté ostny,které fungují jako dokonalé vyladěné senzory.Jen málo co unikne Wildmuttovu redarovému smyslu.