Jdi na obsah Jdi na menu
 


Humungousaur/Jetray/Swampfire

13. 2. 2015

Rasa - Vaxasaurian
Domovská planeta - Terradino
České jméno - Obrosaurus

 Vzhled:

Humungousaur vypadá jako dinosaurus s šupinami na zádech. Má tlustý ocas, který má obrovskou sílu. Celé tělo má hnědé, jen na hrudi, na přední straně krku a na kousku ruk má světlou barvu. Svůj znak Omnitrixu / Ultimatrixu nosí na hrudi.

Patří mezi alieny ze série Alien Force a má i svoji mnohem silnější Ultimate formu, stejně jako většina Benových mimozemšťanů z této série. Má obrovskou sílu a úžasnou schopnost se zvětšovat, která však ani zdaleka nemá na velikost Big Waye (Megouna).

Rasa - Aerophibian
Domovská planeta - Aeropela
České jméno - Rejnotrysk

Vzhled:

Jetray vypadá trochu jako poletucha, díky jeho křídlům mezi rukama a tělem. Po bočních stranách těla má žábry. Má něco jako žluté rohy, ocas a černé pruhy vypadající jako blesky vedoucí od ramen k jeho znaku Omnitrixu. Znak Omnitrixu/Ultimatrixu nosí na hrudi.

Jetray už patří mezi mimozemšťany, kteří se objevili až v sérii Alien Force. Nemá žádnou Ultimate Formu, tak jako většina ostatních z této série. Dokáže plachtit za pomoci svých křídel, a z ocasu a z očí střílet paprsky.

Rasa – Methanosian 
Domovská planeta – Methanos 
České jméno – Močálník 
Umístění znaku Omnitrixu – Hruď/Břicho 
Ultimate forma – Ultimate Swampfire 

Vzhled:

Swampfire svým vzhledem může trochu připomínat rostlinu, především díky jeho tmavě zelenému zbarvení těla. Z ramen mu vystupují červeně zbarvené trny a svoji černou hlavu se zářícíma zelenýma očima má obklopenou něčím co vypadá jako listy rostlin červené a žluté barvy. 

Schopnosti:

Ohnivé koule – Swampfire vypouští ze svých dlaní horký vzduch a ztvární jej do koule, výsledkem jsou ohnivé koule, které může vrhat na nepřátele 
Krátký let – Díky již zmíněnému horkému vzduchu, který vypouští ze svých dlaní může být schopen i kratšího letu, když pošle vzduch proti zemi, což ho vynese vzhůru (funguje to víceméně stejně jako např. jetpack) 
Regenerace – Nejen že tento mimozemšťan vypadá jako rostlina, ale má i stejnou stavbu těla jako rostlina, což mu umožňuje si jakoukoliv utrženou končetinu či cokoliv jiného opět připojit k tělu pomocí propletení šlahounů vedoucích celým jeho tělem (těmito šlahouny se může zároveň například taky „zakořenit“ v půdě) 
Semena – Ze svého těla vystřelí něco jako semena a ty se po dopadu na zem rozrostou do neuvěřitelné velikosti a obklopí nepřátele ze všech stran