Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ripjaws/Ghostfreak/Heatblast

13. 2. 2015

Rasa - Piscciss Volann
Domovská planeta - Piscciss-Nebezpečný vodný svět
České jméno - Čelistňák

Nadání:

Je silný a rychlý plavec se zuby ostrými jako břitvy.

Slabosti:

Mimo vodu je k ničemu.

Vzhled:

Kříženec aligátora,pijavice,a uhoře.

Ripjaws je ryba s ploutví, kterou může rozevřít a vytáhnout z ní nohy, aby mohl chodit po souši. Jeho slabina je, když není chvíli ve vodě. Bez vody totiž nemůže dýchat, jelikož je to ryba a může se i udusit. V původní sérii svůj znak Omnitrixu nosí kousek od levého ramena a v Ultimate Alien na hrudi.

Ripjaws je další z Benových původních alienů. Není zrovna Benův oblíbenec, jelikož nedokáže moc dlouho zůstat na souši, ale za to se mu hodí na úkoly pod vodou.

Kdykoli Ben potřebuje vyešit něco pod vodou,promění se v Ripjawa pokrytého šupináma.Ten umí své nohy přeměnit na velkou plotev s drápy na koncích.Ripjawowy zuby prokousnou téměř cokoli.

Rasa - Ectonurite (Ektonurrit)
Domovská planeta - Anur Phaetos-Temný a záhadný svět 

České jméno - Duchošil

Nadání:

Dokáže procházet zdmi,stát se neviditelným a,posednout lidi.

Slabosti:

Může ho poškodit dlouhotrvající vystavení jasnému světlu a také chemikálie.

Vzhled:

Stínový mimozemšťan podobný duchovy.

Ghostfreak má bílé tělo s černými čárami, po kterých může pohybovat svým okem. Znak Omnitrixu nosí na hrudi, ale zřejmě ho může stejně jako své oko posouvat.

Ghostfreak je jeden z Benových původních mimozemských podob. Zpočátku se na něj Ben v klidu přeměňoval, ale po nějaké době unikl z Omnitrixu a přeměnil se na svou pravou podobu - Zs'Skayra. Má skvělou schopnost stát se neviditelným a nebo procházet předměty.

Ghostfreak občas se stane,že v podobě Ghostreaka vyděsí Ben i sebe!Tento mimozemšťan má jen jediné oko a na některých místech těla mu jsou vidět kosti.Vnáší se kousek nad zemí a z hrudi může vysílat ohnivé střely.Má se za to,že dokáže číst myšlenky.


Rasa - Pyronite
Domovská planeta - Pyros-Plně funkční slunce
České jméno - Horkohlav

Nadání:

Je odolný vůčí žáru a ohni,dokáže ovládat plameny a horko.

Slabosti:

Je zranitelný vodou:také může spálit věci,aniž by to měl v úmislu.

Vzhled:

Z jeho  těla šlehají plameny.

Heatblast vypadá trochu jako chodící pochodeň. Na hlavě mu hoří plamen a celé jeho tělo věčně svítí ohněm. Jeho největší slabinou je voda, nebo příliš velká zima, kvůli které mu uhasne oheň v těle. Svůj znak Omnitrixu nosí na hrudi

Heatblast byl úplně první mimozemšťan, na kterého se Ben přeměnil, když našel omnitrix. Přeměňuje se na něj opravdu hodně často. Je to Benův oblíbenec, hlavně díky jeho síle.

Heatblast Když se Ben promění v Heatblasta,může rúst a rukou vysílat ohnivé střely.Dokáže také vytvořit ohnivé koule a použivat je jako zbraň.Když je Heatblast rozzuřený umí vystřelovat žár na všechny strany.