Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stinkfly/Four Arms

13. 2. 2015

Rasa - Lepidopterran (lepidopterránec)
Domovská planeta - Lepidopterra-poklidna bažina planeta
České jméno - Pušivec

Nadání:

Umí létat,je obratný a inteligentní

Slabosti:

Jeho vlastní jedovaté chemikálie a plyny ho mohou poranit či zpomalit.

Vzhled:

Hmyzí mimožemšťan vybavený kídly.Ostrými klepety a ocasem

Poprvé se objevil v epizode:Ben 10 1x2-Washington před letopočtem

 Stinkfly pochází z močálovité planety Lepidopterra. Jde o slizkou nevábně vonící formu života, kterou Ben používá pro většinu úkolů, kde je potřeba létání. Má čtyři křídla, ostrá klepeta a ocas, čtyři oči a z úst vystřeluje odpornou páchnoucí tekutinu. Jeho největší slabina je, když nemůže létat kvůli mokrým křídlům. Jeho rasa žije ve velkých úllech a vládne jim hmyzí královna.

Stinkfly vypadá jako obří moucha se čtyřmi očima. Má zelené křídla, velmi ostré klepeta a ocas a tlamu, ze které plive sliz. Taky hodně smrdí. Svůj znak Omnitrixu má na čele mezi očima.

Stinkfly je jeden z původních Benových mimozemšťanů, kteří se objevili již v původní sérii. Je nejspíš i Benův nejvíc používaný mimozemšťan, jelikož ho používá skoro pro všechny úkoly, kde je zapotřebí létání. Je docela silný, ale jen pokud dokáže létat. Jeho slabina proto je, když si namočí své křídla.

Když Ben potřebuje létat,promění se Stinkflye.Ten má klepeta,ostrý očas a ostny na předloktích.Z rostlin kterými se živí,dokáže vyráět nebezpečné chemikálie.

Rasa - Tetramand
Domovská planeta (Domácí planeta) - Khoros

Prašné a nehostinné místo
České jméno - Čtyřhnát

Vzhled:

Fourm arms je obrovitý,4 metry vysoký se čtyřma rukama a silnou kůží.

Four Arms má čtyři extra silné ruce, kterými když tleskne, vytvoří zvukovou vlnu. Na nohách má dva dlouhé prsty. V původní sérii nosí svůj znak Omnitrixu na levém rameni. V Ultimate Alien ho nosí na hrudi.

Four Arms je další z původních Benových mimozemských podob, které Ben používá celkem často. Většinou hlavně pro mise, při kterých potřebuje ohromnou sílu.

Four rarms

Kdykoli Ben potřebuje jeden rukou navíc,promění se ve Four  arma!Tento mimozemšťan má neuvěřitelně silné nohy a umí skákat do velké dálky.

Nadání:

Skvělý na házení a drcení.

Slabosti:

Může být  neohrabaný,nehodí se do stísněných prostorů.